Kup książkę

PRZEDSPRZEDAŻ

„W Krainie Kondorów”

Po długim czasie intensywnych prac wreszcie jest nasza kolejna książka. Przez ostatnie kilka miesięcy finalizowaliśmy proces wydawniczy. Obecnie możemy z dumą oznajmić, że można już zamawiać nową pozycję w naszym dorobku literackim czyli: „W Krainie Kondorów”.

Mamy dla Was przygotowany specjalny pakiet przedsprzedażowy.

Na dole strony znajduje się sklep który umożliwi wybór i zakup książki.

„W krainie Kondorów”

Podążaj szlakiem prawdziwej wolności Kondory to wyjątkowe ptaki, które dla autorów tej książki stały się symbolem nieskrępowanej wolności i inspiracją do spełnienia marzeń. Podążając ich śladami, ruszyli w długą podróż po kolejnych krajach Ameryki Południowej. Trzymilionowy Urugwaj, gdzie można trafić na festiwal pieczenia baranów, zachwycająca przyrodą Boliwia ze swoim nieprzemijającym kultem macho, przywiązane do tradycji ludowych Peru czy Ekwador z laguną Ozogoche, gdzie ptaki zwane cuvivíes popełniają zbiorowe samobójstwo… Nie jest to jednak zwykła relacja z trwającej ponad dwa lata wyprawy, ale przede wszystkim fascynująca opowieść o trudnych wyborach, nierównościach społecznych i wyboistych koleinach życia. Barwna, pełna kontrastów i niejednoznaczna jak… Ameryka Południowa!

———————————

„Pod niebem Patagonii”

Jak wytrzymać z własnym mężem osiem miesięcy w podróży motocyklowej? Jak naprawić motor na pustkowiu Patagonii? Jak upiec mięso wołowe, by nie było twarde? Jak rozmawiać po hiszpańsku, by być zrozumianym przez porteños? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce.

Dwadzieścia tysięcy kilometrów po drogach i bezdrożach Ameryki Południowej. Podróżować może każdy, ale podróże motocyklem wymagają dużej siły charakteru, zwłaszcza jeśli są to motocykle „pełnoletnie”, a budżet wyprawy jest „ekonomiczny”.

Poza aspektem podróżniczym ważnym motywem książki są również relacje pomiędzy parą, która znajduje się w środowisku, gdzie niepewność i ciągła zmiana stanowią oś wyprawy.

Podróż inspirowana była historią polskich emigrantów, którzy wypłynęli z Polski do Argentyny w 1939 roku transatlantykiem Chrobry.

Obie pozycje można zamówić bezpośrednio u nas, za pomocą linków poniżej lub w dowolnej księgarni internetowej.

Zapraszamy do naszego sklepu:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2