Tort czekoladowy

Kolumbia – Dzień 669

W przewodniku po okolicach Santa Marta dziś wyczytałem, że: „Miasto to miejscowość turystyczna, która łączy doskonałą infrastrukturę hotelową z luksusowymi hotelami, apartamentami i hostelami dla bardziej żądnych przygód podróżników, gdzie można spotkać ludzi z całego świata, wziąć udział w wymianie kulturalnej i uczynić swoje wakacje naprawdę niezapomnianymi. rezerwacja z wyprzedzeniem.”

No tak… To chyba niestety nie ten czas w Santa Marta na takie atrakcje turystyczne. Turystów pewnie jest tu ze setka, może dwie, na moje oko. I to w 99% tacy którzy zostali po tym jak zamknięto granicę i nie było jak kontynuować podróży. Takich jak my turystów…

Dziś obchodzimy urodziny!

To moje 2 urodziny podczas tej podróży. Poprzednim razem byliśmy w Chile na południu nad Pacyfikiem. Tym razem mamy bardziej komfortowe warunki i wyszukaliśmy w sklepie nawet namiastkę tortu. Znaczy tort jest ogromny,ma chyba z 40 cm średnicy. Jest tylko bardziej niski i w 100% czekoladowy. Ale bardzo dobry.

Widok z tarasu

Obchodzimy więc urodziny z kawałkiem ciasta w ręku i z widokiem na ocean. Ciekawe jakie będą następne obchody …

Ciasto czekoladowe
Kawa kolumbijska

Zapomniałem napisać które to urodziny… ale chyba to nie ważne. Wtajemniczeni wiedzą, a poza tym „…Nie liczę godzin ni lat…”

Dzień sześćset sześćdziesiąty dziewiąty – 23.07.2020

——————————