Książki z wypraw

Niektórzy marzą o podróżach, niektórzy o nich czytają w książkach siedząc na kanapie. My ruszyliśmy się z „fotela” i popłynęliśmy za ocean w podróż naszego życia. Do tej pory najdłuższą z naszych podróży.

Każdemu według potrzeb….

Dla tych którzy niech chcą lub nie mogą podróżować, ale bardzo chcą o nich czytać, powstały książki z naszych wypraw, tak byście mogli być pośrednim uczestnikiem tego, co nas spotkało, czego doświadczyliśmy.

I tak z motocyklowej wyprawy powstała książka zatytułowana „Pod niebem Patagonii”, natomiast z podróży po Ameryce Południowej samochodem Land Rover Defender, napisaliśmy książkę pod tytułem „W krainie kondorów”.

Obie książki (lub każdą z osobna) możecie kupić z dedykacją, którą specjalnie dla Was napiszemy. Wystarczy wpłacić na nasze konto 49 zł za każdą plus koszty wysyłki 15 zł.

Tradycyjny przelew na nasze konto:

Bank Pekao

22 1240 3523 1111 0010 4550 1402

Nie zapomnijcie w tytule przelewu napisać tytułu pozycji, którą chcecie kupić i adresu.

Możecie też napisać do nas na adres mailowy: ludziepodrozuja@wp.pl

Na każdy mail niezwłocznie odpowiadamy 🙂

W krainie kondorów

To niesamowite uczucie trzymać ją w dłoniach, jeszcze pachnąca farbą drukarską. Wewnątrz znajdziecie też wiele zdjęć pięknych widoków. Nie zawsze udało nam się znaleźć właściwe słowa, a ich zamieszczenie ułatwi Wam zrozumienie co nas tak tam zafascynowało. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pracowali nad ostatecznym wyglądem naszej książki :).

patagonia_okl

Ameryka Południowa była dla nas wspaniałą wyprawą, spotkaliśmy mnóstwo pomocnych i uczynnych ludzi z dobrą energią, co pozwoliło nam niejednokrotnie po prostu przeżyć. Nie opisanie naszych przygód, byłoby poważnym uchybieniem i stratą. Doping naszych przyjaciół, rodziny i znajomych pozwolił na ukończenie tej książki. Dwóch autorów nie koniecznie jest dobrym pomysłem, bo ścierają się opinie co do brzmienia niemal każdego fragmentu książki.

Ale  udało się! Jest!

IMAG0577[1]

Zapraszamy do księgarni, na przykład tu :

https://zaczytani.pl/ksiazka/pod_niebem_patagonii_czyli_motocyklowa,druk,

Albo do kontaktu z nami poprzez maila: ludziepodrozuja@wp.pl (chętnie wyślemy książkę z dedykacją).

Życzymy Wam wielu wrażeń podczas czytania naszych książek. Mamy nadzieję, że choć na chwilę przeniesie Was w magiczne miejsca, które odwiedziliśmy podczas pobytu w Ameryce Południowej.

————————————-