Książka z wyprawy

Niektórzy marzą o podróżach, niektórzy o nich czytają w książkach siedząc na kanapie. My ruszyliśmy się z „fotela” i popłynęliśmy za ocean w podróż naszego życia. Do tej pory najdłuższą z naszych podróży.

Każdemu według potrzeb….

Chcieliśmy zgromadzić nasze przygody w jednym, podręcznym miejscu, tak by można było w każdej chwili sięgnąć po nie. Pomysły kolejnych akapitów rodziły się w bólach, w ciepłym słońcu Argentyny, w piaskach Atacamy, a później w leniwym kołysaniu Oceanu Atlantyckiego. Ostatnie poprawki nanosiliśmy już w Polsce.

patagonia_okl

Ameryka Południowa była dla nas wspaniałą wyprawą, spotkaliśmy mnóstwo pomocnych i uczynnych ludzi z dobrą energią, co pozwoliło nam niejednokrotnie po prostu przeżyć. Nie opisanie naszych przygód, byłoby poważnym uchybieniem i stratą. Doping naszych przyjaciół, rodziny i znajomych pozwolił na ukończenie tej książki. Dwóch autorów nie koniecznie jest dobrym pomysłem, bo ścierają się opinie co do brzmienia niemal każdego fragmentu książki.

Ale  udało się! Jest!

IMAG0577[1]

To niesamowite uczucie trzymać ją w dłoniach, jeszcze pachnąca farbą drukarską. Wewnątrz znajdziecie też wiele zdjęć pięknych widoków. Nie zawsze udało nam się znaleźć właściwe słowa, a ich zamieszczenie ułatwi Wam zrozumienie co nas tak tam zafascynowało. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy pracowali nad ostatecznym wyglądem naszej książki :).

Od 1 sierpnia 2015 książka może być  Wasza.

Zapraszamy do księgarni, na przykład tu :

https://zaczytani.pl/ksiazka/pod_niebem_patagonii_czyli_motocyklowa,druk,

Albo do kontaktu z nami poprzez maila: ludziepodrozuja@wp.pl (chętnie wyślemy książkę z dedykacją).

Pod niebem Patagonii będzie też można kupić podczas spotkań autorskich w kilku polskich miastach. Kalendarz spotkań już wkrótce…

Życzymy Wam wielu wrażeń podczas czytania tej książki. Mamy nadzieję, że choć na chwilę przeniesie Was w magiczne miejsca, które odwiedziliśmy podczas pobytu w Ameryce Południowej.

————————————-