Bieszczady – spojrzeć za siebie…

Każdy z nas ma różne okresy w swoim życiu. Czasem zdarza się tak, że mamy wpływ na to co zrobimy ze swoim życiem, a czasem los obdarza nas niespodziankami. Ostatnie dwa lata spędziliśmy w Bieszczadach i była to nasza świadoma i przemyślana decyzja.

Długo by opowiadać co przez ten czas się działo. Generalnie – prowadziliśmy schronisko górskie. Z tego okresu mogła by powstać całkiem pokaźna książka, obfitująca w opowieść pełną zwrotów akcji… W wielkim skrócie przeżyliśmy kolejną PRZYGODĘ ŻYCIA ! Było mnóstwo pięknych chwil, cudownych poranków, nowych znajomości, inspirujących dyskusji, ale też wiele okresów ciężkiej pracy, stresu i wyrzeczeń…

Poza tym, obiektywnie, Bieszczady to urokliwe i malownicze pasmo górskie położone w północno-wschodniej Polsce. Region ten słynie z malowniczych krajobrazów, pięknych widoków i surowego klimatu, który wpływa na jego zachwycające bogactwo flory i fauny. Klimat Bieszczadów jest idealny dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Wiosną i latem są tu liczne szlaki turystyczne, a wyjazdy rowerowe i piesze są bardzo popularne. Zimą miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji kilka stoków narciarskich i trasy biegowe. Przez cały rok można tu korzystać z zachwycających widoków i pięknych krajobrazów, a także z dzikości i spokoju, które są niezapomniane.

Nowy rozdział – Ameryka…

Lecz kiedy nadszedł czas zmian i podjęliśmy decyzje o ruszeniu w dalszą drogę, nowy plan pochłonął nas całkowicie. Skoncentrowaliśmy się na załatwianiu wszystkich niezbędnych rzeczy i dopinaniu spraw potrzebnych do ponownego wyjazdu za ocean, tym razem do Ameryki Północnej.

———————————-